Založ si blog

Milovanie v husej koži

 

Ľudia majú rôzne záľuby. Politiku, náboženstvo, zhŕňanie peňazí. Mňa zaujímajú medziľudské vzťahy. Najviac tie medzi mužmi a ženami. A úplne najviac ma zaujíma milovanie. Neverím žiadnemu chlapovi, že ho tá politika či peniaze zaujímajú viac ako toto. A neverím, že by pre niektorú normálnu ženu boli dôležitejšie nové šaty ako chvíľky, v ktorých nemá na sebe nič . Lebo všetci sme – dúfam –ľudia, a nič ľudské nám nie je cudzie.

Ako mladý chalan som bol strašne hanblivý. Keď moji odvážni spolužiaci už chytali spolužiačky za prsia, ja som sa hanbil pozrieť im inde ako do očí. Bol som pekný chalan, baby po mne šli ako divé, ale ja som si svoje panictvo opatroval ako oko v hlave.

Strašne sa mi páčila Tánička od susedov, mal som pätnásť, ona o rok menej. Bola krásne vyvinutá a mne sa búrila krv zakaždým, keď som na ňu len pomyslel. Raz sme boli na prázdninách na priehrade, bol teplý letný večer, mesiačik v splne. Ona stála sama v tom mesačnom svite na hrádzi a hľadela do vody. Pochopil som, že toto je tá pravá chvíľa, teraz alebo nikdy. Srdce mi búšilo ako indiánske tamtamy a krv divo pulzovala, čo nezostalo bez následkov, mal som na sebe len tenké tepláky a bolo to vidno. Napriek tomu som sa odhodlal, pristúpil k nej a čosi zašomral. Otočila sa, pozrela na mňa, zhíkla – a ušla. Moje prvé rande skončilo.

Nesmejte sa, toto sú vážne veci. Zážitky z puberty formujú človeka na celý život…len si spomeňte na tie svoje. A nehovorte, že na ne nespomínate …

Na strednej si ma vyhliadla dosť agresívna spolužiačka Dana, hoci ja som si ju nevšímal, stále sa len  rehotala a raz mi z ničoho nič  skríkla rovno do tváre: „Vy chlapi ste obyčajné prasce. Myslíte len na to jedno“.

Neviem, prečo to urobila. Ale pamätám si to doteraz.

Dnes si myslím, že niektoré ženy majú vrodený talent – alebo možno navštevujú nejaký tajný kurz, kde ich to učia – ako nájsť na mužovi jeho najcitlivejšie miesto. Ako odmenu za úspešné absolvovanie potom dostanú dlhý a ostrý nožík a inštrukcie, kedy ho použiť. Citlivý a ohľaduplný chalan je veľmi vďačným objektom ich záľuby v mučení a medový motúz hormónov zasa pascou, do ktorej sa sám chytí.

Anička vyzerala ako anjelik. Drobná, krehká blondínka s nebíčkovými očami a plachým úsmevom. Zaľúbil som sa okamžite. Jej pery boli nežné ako dotyk motýľa, jej pokožka ako satén a jej prsia opojné ako rajský nektár. Nikdy predtým som netušil, ako dokáže láska opiť. To nie je len o tom bozkávaní a o tom dotyku, to je vznášanie sa na vlnách rajskej hudby, to je neskutočná symfónia farieb, zvukov a pocitov, akému sa nevyrovná nič na svete. Milovanie so skutočnou láskou vás prenesie do úplne iného sveta. Stačilo, keď som ju objal, naše pery sa spojili a už som plával. Svet sa stratil v ružovom opare a prestal existovať.  Vedela to. Prežívala to tak ako ja. Možno preto sa toho bála. Možno preto mi dovolila prísť až na koniec tak zriedka. Za osemnásť mesiacov päťkrát. Asi tak tisíckrát sme skončili uprostred… asi tak tisíckrát som od nej odchádzal na pokraji kolapsu… Rozišli sme sa veľmi bolestivo…

Poučený touto skúsenosťou som sa oženil so ženou úplne opačnou. Atraktívnou, sebavedomou materialistkou. Medový motúz fungoval spoľahlivo, kedykoľvek a kdekoľvek. Bola tuhá fajčiarka a občas si zapálila aj pri „tom“. Vadilo mi to, ale z drístov o cite a láske ma rýchle vyliečila, nekecaj a makaj. Počali sme dieťa a vzali sa. Po pôrode medové motúzy zbalila a vyhodila. Ak som prejavil záujem o milovanie, pozrela na mňa a s úškrnom prehodila: „Teba nezaujíma nič iné len tvoja cicina“. Chápete to? Keď som to skúsil drsne, ako to mala rada, vytiahla na mňa kuchynský nôž a zasyčala, že ak sa k nej priblížim, prepichne ma. Bol som chlap v najlepších rokoch, miloval by som sa aj 4x denne, ale tu som bol odstavený aj niekoľko mesiacov. Keď si potom našla arabského milenca, pri rozvodovom súde mi šplechla do tváre, že v posteli som nestál za nič.

Neviem, ako to funguje inde. Svoje intímnosti nikto na trh nenosí, zatvára si ich do trezoru a vyhlási na ne tabu. Neviem posúdiť, či tie moje sú normálne alebo nie. A pritom si myslím, že práve toto sú veci, ktoré ľudí vedia potrápiť najviac, ale debatujú radšej o politike, lebo o tom intímnom sa to akosi nepatrí. Možno sa boja, že sa im ostatní vysmejú, alebo sa za ne hanbia. Nuž čo, ja sa do politiky nerozumiem, ani nechcem. Mám iné priority. Aj keď riskujem, že sa mi teraz vysmejú…

 

 

 

 

Daj mi pokoj so svojimi starosťami, mám dosť svojich

22.02.2018

Jedni ťahajú, iní sa vezú. A keďže tých, ktorí naskočili na voz je čoraz viac, treba pevnejšie postroje a silnejší bič na tých, čo ťahajú. Nie je žiadnym tajomstvom, že tam, kde je viac »

Musíme si pomáhať 2

16.02.2018

Musíme si pomáhať – povedala mi moja žena o pol štvrtej nad ránom hneď nato, ako som položil telefón a zanadával. Volala mi švagriná, celá uplakaná ma prosila, aby som prišiel a pomohol viac »

Viem, že nič neviem,

07.02.2018

povedal starogrécky filozof Sokrates, jeden z najmúdrejších ľudí všetkých čias, a potom už len mlčal a počúval krik svojej ženy Xantipy... Ľudia sú všelijakí. Niekomu pánboh doprial viac »

pocasie, zima

Arktická zima prichádza z Ruska

24.02.2018 06:00

Opäť si chystajme hrubé pulóvre a teplé bundy. Posledné februárové dni budú poriadne mrazivé a teploty vzduchu nielen v noci, ale aj cez deň budú štípať.

Biely dom, požiar

Do bariéry pri Bielom dome vrazilo auto, vodička bola zadržaná

23.02.2018 23:31

Auto ale nepreniklo do areálu sídla amerického prezidenta.

Zbrane, násilie, deti

Od zbrojárskych firiem v USA sa odvracia čoraz viac partnerov, znepokojení sú aj ich akcionári

23.02.2018 22:12

Štatistiky dokazujú súvislosť medzi rozšírenosťou zbraní medzi obyvateľstvom a počtom obetí streleckých útokov. Prezident Trump chce problém riešiť tak, že rozdá zbrane učiteľom.

trump

Bývalý člen Trumpovho tímu sa priznal v rámci vyšetrovania zásahov Ruska

23.02.2018 22:10

Gates sa priznal k trestným činom sprisahania a nepravdivých výpovedí v rámci vyšetrovania údajných ruských zásahov do amerických volieb v roku 2016.

nautilus

Nejasné správy o zlatých muškách

Štatistiky blogu

Počet článkov: 443
Celková čítanosť: 678209x
Priemerná čítanosť článkov: 1531x

Autor blogu