Založ si blog

Milovanie v husej koži

 

Ľudia majú rôzne záľuby. Politiku, náboženstvo, zhŕňanie peňazí. Mňa zaujímajú medziľudské vzťahy. Najviac tie medzi mužmi a ženami. A úplne najviac ma zaujíma milovanie. Neverím žiadnemu chlapovi, že ho tá politika či peniaze zaujímajú viac ako toto. A neverím, že by pre niektorú normálnu ženu boli dôležitejšie nové šaty ako chvíľky, v ktorých nemá na sebe nič . Lebo všetci sme – dúfam –ľudia, a nič ľudské nám nie je cudzie.

Ako mladý chalan som bol strašne hanblivý. Keď moji odvážni spolužiaci už chytali spolužiačky za prsia, ja som sa hanbil pozrieť im inde ako do očí. Bol som pekný chalan, baby po mne šli ako divé, ale ja som si svoje panictvo opatroval ako oko v hlave.

Strašne sa mi páčila Tánička od susedov, mal som pätnásť, ona o rok menej. Bola krásne vyvinutá a mne sa búrila krv zakaždým, keď som na ňu len pomyslel. Raz sme boli na prázdninách na priehrade, bol teplý letný večer, mesiačik v splne. Ona stála sama v tom mesačnom svite na hrádzi a hľadela do vody. Pochopil som, že toto je tá pravá chvíľa, teraz alebo nikdy. Srdce mi búšilo ako indiánske tamtamy a krv divo pulzovala, čo nezostalo bez následkov, mal som na sebe len tenké tepláky a bolo to vidno. Napriek tomu som sa odhodlal, pristúpil k nej a čosi zašomral. Otočila sa, pozrela na mňa, zhíkla – a ušla. Moje prvé rande skončilo.

Nesmejte sa, toto sú vážne veci. Zážitky z puberty formujú človeka na celý život…len si spomeňte na tie svoje. A nehovorte, že na ne nespomínate …

Na strednej si ma vyhliadla dosť agresívna spolužiačka Dana, hoci ja som si ju nevšímal, stále sa len  rehotala a raz mi z ničoho nič  skríkla rovno do tváre: „Vy chlapi ste obyčajné prasce. Myslíte len na to jedno“.

Neviem, prečo to urobila. Ale pamätám si to doteraz.

Dnes si myslím, že niektoré ženy majú vrodený talent – alebo možno navštevujú nejaký tajný kurz, kde ich to učia – ako nájsť na mužovi jeho najcitlivejšie miesto. Ako odmenu za úspešné absolvovanie potom dostanú dlhý a ostrý nožík a inštrukcie, kedy ho použiť. Citlivý a ohľaduplný chalan je veľmi vďačným objektom ich záľuby v mučení a medový motúz hormónov zasa pascou, do ktorej sa sám chytí.

Anička vyzerala ako anjelik. Drobná, krehká blondínka s nebíčkovými očami a plachým úsmevom. Zaľúbil som sa okamžite. Jej pery boli nežné ako dotyk motýľa, jej pokožka ako satén a jej prsia opojné ako rajský nektár. Nikdy predtým som netušil, ako dokáže láska opiť. To nie je len o tom bozkávaní a o tom dotyku, to je vznášanie sa na vlnách rajskej hudby, to je neskutočná symfónia farieb, zvukov a pocitov, akému sa nevyrovná nič na svete. Milovanie so skutočnou láskou vás prenesie do úplne iného sveta. Stačilo, keď som ju objal, naše pery sa spojili a už som plával. Svet sa stratil v ružovom opare a prestal existovať.  Vedela to. Prežívala to tak ako ja. Možno preto sa toho bála. Možno preto mi dovolila prísť až na koniec tak zriedka. Za osemnásť mesiacov päťkrát. Asi tak tisíckrát sme skončili uprostred… asi tak tisíckrát som od nej odchádzal na pokraji kolapsu… Rozišli sme sa veľmi bolestivo…

Poučený touto skúsenosťou som sa oženil so ženou úplne opačnou. Atraktívnou, sebavedomou materialistkou. Medový motúz fungoval spoľahlivo, kedykoľvek a kdekoľvek. Bola tuhá fajčiarka a občas si zapálila aj pri „tom“. Vadilo mi to, ale z drístov o cite a láske ma rýchle vyliečila, nekecaj a makaj. Počali sme dieťa a vzali sa. Po pôrode medové motúzy zbalila a vyhodila. Ak som prejavil záujem o milovanie, pozrela na mňa a s úškrnom prehodila: „Teba nezaujíma nič iné len tvoja cicina“. Chápete to? Keď som to skúsil drsne, ako to mala rada, vytiahla na mňa kuchynský nôž a zasyčala, že ak sa k nej priblížim, prepichne ma. Bol som chlap v najlepších rokoch, miloval by som sa aj 4x denne, ale tu som bol odstavený aj niekoľko mesiacov. Keď si potom našla arabského milenca, pri rozvodovom súde mi šplechla do tváre, že v posteli som nestál za nič.

Neviem, ako to funguje inde. Svoje intímnosti nikto na trh nenosí, zatvára si ich do trezoru a vyhlási na ne tabu. Neviem posúdiť, či tie moje sú normálne alebo nie. A pritom si myslím, že práve toto sú veci, ktoré ľudí vedia potrápiť najviac, ale debatujú radšej o politike, lebo o tom intímnom sa to akosi nepatrí. Možno sa boja, že sa im ostatní vysmejú, alebo sa za ne hanbia. Nuž čo, ja sa do politiky nerozumiem, ani nechcem. Mám iné priority. Aj keď riskujem, že sa mi teraz vysmejú…

 

 

 

 

Len aby dobre bolo

22.04.2018

Hovorí sa, že Slováci sú národ mierumilovný. Verejnosť proti násiliu a Za slušné Slovensko. Keď revolúcia, tak nežná. Naša dobrosrdečnosť ide tak ďaleko, že radšej necháme zločin viac »

Kam na dovolenku: Montenegro tour

20.04.2018

Pri návšteve Čiernej Hory odporúčam výlet s názvom Montenegro tour.Tento výlet po najatraktívnejších miestach tejto krajiny prilákal najviac turistov a skutočne bol nezabudnuteľný. Autobus viac »

Na tej našej geriatrii. . .

16.04.2018

Na našej súkromnej rodinnej geriatrii riešime každý deň veľmi závažné existenčné i neexistenčné problémy. Keďže mládež rieši tak nanajvýš predčasné voľby, slobodu tlače, výroky viac »

Enrique Peňa Nieto

EÚ bude mať obchodnú dohodu s Mexikom, Merkelová a Peňa Nieto to privítali

23.04.2018 00:00

Nemecká kancelárka Angela Merkelová a mexický prezident Enrique Peňa Nieto v nedeľu privítali novú obchodnú dohodu medzi Európskou úniou a Mexikom, ktorú vyjednávači dohodli v sobotu.

Pakistan, protest

Nikaragua zrušila reformu penzií, pri krvavých protestoch zastrelili novinára

22.04.2018 21:58, aktualizované: 23.04.2018 00:09

Nikaragua zrušila spornú reformu penzií, pre ktorú v krajine vypukli násilné protesty. Medzi obeťami protivládnych protestov je aj miestny novinár.

Rastislavice, pavol klinka, pole, kombajn

Najprv pôdu prenajmú, potom ju chcú späť z noci na ráno

22.04.2018 20:00

Napätie medzi malými a veľkými farmármi na východnom Slovensku nepoľavuje.

Salzburg, Rakúsko

Ľudovci sú jasným víťazom volieb v Salzbursku, zelení utrpeli debakel

22.04.2018 19:54

ÖVP získala 37,8 percenta hlasov, čo je o 8,7 percenta viac ako v roku 2013. V 36-člennom krajinskom parlamente bude mať 15 kresiel.

nautilus

Nejasné správy o zlatých muškách

Štatistiky blogu

Počet článkov: 460
Celková čítanosť: 720710x
Priemerná čítanosť článkov: 1567x

Autor blogu